Slide background

#Zamaskowani - pamiętajmy o bezpieczeństwie

Lubisz nas odwiedzać? Prosimy: NIE ZDEJMUJ maski!

Czekamy na częściowe otwarcie turystyki, a już teraz możemy ponownie zwiedzać muzea, oglądać filmy i spektakle, korzystać z oferty galerii sztuki itp. placówek. Warunkowo. Wszystko będzie szło w kierunku całkowitego otwarcia pod warunkiem, że ilość zachorowań i zgonów na COVID-19 będzie systematycznie spadać.

Prosimy Was, nasi goście, turyści, narciarze — stosujcie się do nakazu zasłaniania ust i nosa. Nie zdejmujcie masek na ulicy, miejcie je na twarzach w obiektach, lokalach i sklepach.
Nie chcemy być ponownie zamknięci. Nie możemy! Nie stać nas na to. Musimy działać i zarabiać, a Wy przecież chcecie u nas odpoczywać i korzystać z naszej oferty.
Latem wszyscy sobie pofolgowaliśmy i jesień oraz zimę spędziliśmy niczym miśki w sezonowym śnie. Niech przyszła wiosna wreszcie będzie nasza! Zróbmy wszystko, abyśmy skorzystali z niej w pełni.

Pamiętajmy co nas obowiązuje:
— wzajemny dystans
— zasłanianie ust i nosa
— dezynfekcja rąk

Niezwykle cieszymy się, że do nas przyjeżdżacie, dziś kiedy otwierają się obiekty noclegowe wiemy, że przyjedzie Was jeszcze więcej. Chcemy by wszyscy czuli się u nas bezpiecznie. Nie zapominajmy, że każdy z nas styka się z wieloma osobami, z różnych środowisk, niekiedy z osobami, które już zaraziły się SARS-CoV-2, a jeszcze tego nie wiedzą. Jeśli nie będziemy baczyć na zdrowie swoje i innych, sytuacja znów może się pogorszyć, a wówczas kolejny raz wrócimy do ostrego stanu epidemii.

Wspólnie zadbajmy o to aby turystyka mogła się odbudować! Zróbmy to dla siebie i wszystkich. Zamaskujmy się!

zamaskowani 2.jpg pomniejszony