Slide background

„Poznaj Polskę”

„Gmina Miejska Piechowice otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu państwa na realizację Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę” w wysokości 5000,00 zł. Całkowity koszt zadania wynosi 6500,00 zł.

W ramach przedsięwzięcia uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Piechowicach udali się na wycieczkę szkolną zorganizowaną zgodnie z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi wskazanymi przez Ministra Edukacji i Nauki.

Celem przedsięwzięcia jest uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego poprzez umożliwienie poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

Szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki klikając w poniższy link: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske

Realizacja projektu w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Piechowicach: https://sp2piechowice.men/fascynujaca-przygoda-z-h2o%ef%bf%bc-w-hydropolis-klasy-vi/HYDROPOLIS kopia 002

plakat poznaj polskę 2 002