Slide background

Pomóż nam wspierać produkty lokalne

W związku z realizowanym przez LGD Partnerstwo Ducha Gór projektem dotyczącym aktualizacji i wspierania Karkonoskiej Marki Lokalnej, bardzo prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety znajdującej się w linku: https://forms.gle/SfWhZYwyMbF3NukY9.

Karkonoska Marka Lokalna (KML), budowana od 2015 r., służy promocji wysokiej jakości produktów lokalnych i usług związanych z naszym regionem. Poprzez ankietę można również poznać nasze produkty i usługi lokalne (jeżeli jeszcze ich nie znacie).

Marka Lokalna to prestiż i wyróżnik regionu, ale wymaga również wsparcia ze strony mieszkańców. Naprawdę mamy produkty, z których możemy być dumni: www.skarbyduchagor.plWspierajcie lokalnych producentów, rzemieślników i artystów, którzy pracują nie tylko dla samych siebie i swoich produktów/usług, ale pracują również na rzecz całego regionu, a niektóre produkty/usługi znane są również poza Karkonoszami.

Wypełnienie ankiety zajmuje tylko 10 min. 

Badanie realizowane jest w ramach projektu współpracy „Marki Lokalne Dolnego Śląska – tworzone z pasją” finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

KML Plakat