Slide background

Zaproszenie do zgłoszenia propozycji projektów do Strategii Zintegrowanych Inwestycji Aglomeracji Jeleniogórskiej

Komitet Sterujący ZIT Aglomeracji Jeleniogórskiej (KS ZIT AJ) zaprasza do zgłaszania propozycji projektów do Strategii Zintegrowanych Inwestycji Aglomeracji Jeleniogórskiej na lata 2021-2027 (Strategia ZIT AJ)

Prosimy o zapoznanie się z zasadami naboru, które są do pobrania pod linkiem:
LINK: Zasady naboru propozycji projektów do Strategii ZIT AJ na lata 2021-2029

Załączniki do Zasad naboru:

Zał. 1. – Formularz propozycji projektu do Strategii ZIT Aglomeracji Jeleniogórskiej na lata 2021-2029 pobierz

Zał. 2. – Lista adresów e-mail do składania propozycji projektów pobierz

Zał. 3. – Lista celów i działań do Strategii ZIT AJ 2021-2029 pobierz

Zał. 4. – Lista koncepcji projektów aglomeracyjnych ZIT AJ pobierz

Zał. 5. – Linia demarkacyjna. Podział interwencji i zasad wdrażania programów krajowych i regionalnych w perspektywie finansowej na lata 2021-2027 pobierz

Nabór propozycji projektów rozpocznie się w dniu  01.03.2023 r. i zakończy się w dniu 26.03.2023 r. 

Propozycje projektów składać mogą: podmioty publiczne, prywatne oraz partnerzy społeczno-gospodarczy m.in.: podmioty reprezentujące społeczeństwo obywatelskie, działające na rzez ochrony środowiska, angażujące się w promowanie włączenia społecznego, praw podstawowych, praw osób niepełnosprawnych, równości płci i niedyskryminacji.

Propozycje projektów z terenu gminy Piechowice należy zgłaszać za pośrednictwem Urzędu Miasta w Piechowicach na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku projektów partnerskich należy wybrać gminę, na terenie której wydatkowana będzie największa wartość budżetu propozycji projektu i zgłosić propozycję projektu za pośrednictwem właściwego Urzędu Gminy.

stopka